Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено порядок видачі дозволу на ввезення зразків насіння і садивного матеріалу

October 12, 2016

Уряд прийняв постанову від 05.10.16 р. № 691 "Про затвердження Порядку видачі або відмови у видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання підтвердження на ввезення в Україну та вивезення з України зразків насіння і садивного матеріалу, не внесеного до Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні, та/або до Переліку сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку, для селекційних, дослідних робіт і експонування".
Документом затверджено порядок видачі або відмови на ввезення в Україну та вивезення з держави зразків насіння і садивного матеріалу, які не внесені до Реєстру сортів рослин України та/або до Реєстру сортів рослин Організації економічного співробітництва та розвитку для селекційних, дослідних робіт і експонування.
Це дасть можливість суб'єктам насінництва та розсадництва звертатися до Держпродспоживслужби або центру надання адміністративних послуг (на місцях чи в регіонах) із заявою за встановленою формою про видачу підтвердження на ввезення в Україну (вивезення з України) вищезгаданих зразків насіння та/або садивного матеріалу сортів рослин. Документ розроблений на виконання частини сьомої статті 20 Закону України "Про насіння і садивний матеріал".

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-poryadok-vydachi-razresheniya-na-vvoz-obrazcov-semyan-i-posadochnogo-materiala

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!