Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено порядок складання НАПК приписів і протоколів

August 10, 2016

НАПК прийняла рішення від 09.06.16 р. № 5 "Про затвердження Порядку оформлення протоколів про адміністративні правопорушення та внесення приписів Національним агентством з попередження корупції".
Документ встановлює порядок оформлення уповноваженими особами НАПКА протоколи про адміністративні правопорушення та приписів про порушення вимог Закону «Про запобігання корупції» щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів в діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, і прирівняних до них осіб і Закону «Про політичні партії в Україні», якщо вчинені партією дії (або бездіяльність) не тягнуть за собою іншого виду відповідальності.
Приписи оформляються у вигляді рішення (розпорядження) НАПКА про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання і врегулювання конфлікту інтересів, інших порушень закону.
Підставами для складання протоколу про адміністративне правопорушення є:
1) вчинення адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією:
- Порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності (стаття 172-4 Кодексу про адміністративні правопорушення;
- Порушення встановлених законом обмежень щодо одержання подарунків (стаття 172-5 КпАП);
- Порушення вимог фінансового контролю (стаття 172-6 КпАП);
- Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів (стаття 172-7 КпАП);
- Незаконне використання інформації, яка стала відома особі у зв'язку з виконанням службових повноважень (стаття 172-8 КпАП);
- Невжиття заходів щодо протидії корупції (стаття 172-9 КпАП);
2) невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства (стаття 188-46 КУпАП);
3) порушення порядку надання або одержання вкладу на підтримку політичної партії, порушення порядку надання або отримання державного фінансування статутної діяльності партії, порушення порядку надання або отримання фінансової (матеріальної) підтримки для здійснення передвиборної агітації або агітації з всеукраїнського або місцевого референдуму (стаття 212-15 КоАП);
- Порушення порядку подання фінансового звіту про надходження та використання коштів виборчого фонду, звіту партії про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру (стаття 212-21 КУпАП).
У разі невиконання припису НАПКА протягом 10 робочих днів з дня його надсилання (вручення) складається протокол про адмінправопорушення, передбаченому частиною першою статті 188-46 КУпАП, за невиконання припису.
При повторному невиконанні розпорядження уповноважена особа НАПКА складає протокол про адміністративне правопорушення, передбачене частиною другою статті 188-46 КУпАП.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-poryadok-sostavleniya-NAZK-predpisanij-i-protokolov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!