Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено Порядок визначення наукових об`єктів, що становлять національне надбання

October 24, 2016

Уряд прийняв постанову від 19.10.16 р. № 723 " Про затвердження Положення про порядок визначення наукових об’єктів, що становлять національне надбання, та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України".
Згідно з документом до таких об'єктів, зокрема, можуть бути віднесені унікальні об'єкти музейних, архівних фондів, колекції, інформаційні фонди, дослідні установки, обладнання, полігони, а також природні та біосферні заповідники, національні природні парки, заказники, пам'ятки природи, ботанічні сади, дендрологічні парки тощо.
Утримання, збереження та розвиток наукових об'єктів, що становлять національне надбання, здійснюються за рахунок коштів державного бюджету та інших джерел, не заборонених законодавством.
Крім того, разом з наданням науковому об'єкту вищезгаданого статусу визначається і відповідальна установа, якій передбачатимуться видатки на утримання.
Рішення прийняте на виконання Закону України "Про наукову і науково-технічну діяльність".

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-Poryadok-opredeleniya-nauchnyx-obektov-sostavlyayushhix-nacionalnoe-dostoyanie.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!