Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено порядок звернення із зразками товарів після експертизи в ДФС

September 8, 2016

Мінфін прийняв наказ від 28.07.16 р. № 699 "Про затвердження Порядку передачі, повернення та знищення (утилізації) проб (зразків) товарів після проведення дослідження (експертизи) Спеціалізованої лабораторією з питань експертизи та досліджень ДФС і форм актів про передачу проб (зразків ) товарів, про повернення проб (зразків) товарів, про знищення (утилізації) проб (зразків) товарів".
Порядок визначає механізм поводження з пробами (зразками) товарів, наданих в СЛЕІ ДФС для проведення досліджень (експертиз) при здійсненні податкового контролю, митного контролю та митного оформлення, а також при провадженні у справах про порушення митних правил.
Контрольні проби (зразки), а також залишки досліджених проб та пошкоджені під час проведення досліджень (експертиз) зразки зберігаються в СЛЕІ ДФС (її відокремлений підрозділ) протягом 60 днів з дня надходження.
Проби (зразки) товарів, які швидко псуються або мають обмежений строк зберігання, зберігаються протягом терміну їх зберігання.
Терміни та умови зберігання проб (зразків) товарів визначаються стандартами, технічними умовами, паспортними даними виробника товару, інформації на маркуванні тощо.
Проби (зразки) товарів, в складі яких за результатами досліджень (експертиз) виявлені наркотичні засоби, психотропні речовини, їх аналоги чи прекурсори, сильнодіючі або отруйні речовини, а також проби (зразки) товарів, взяті в одному примірнику або відібрані під час провадження у справі про порушення митних правил, відразу після проведення дослідження (експертизи) та надання висновку передаються органу ДФС, який призначив таке дослідження (експертизу), за актом про передачу.
Також затверджено форми актів:
- про передачу проб (зразків) товарів;
- про повернення проб (зразків) товарів;
- про знищення (утилізації) проб (зразків) товарів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-poryadok-obrashheniya-s-obrazcami-tovarov-posle-ekspertizy-v-GFS.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!