Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено порядок обробки даних про дітей-сиріт і потенційних усиновлювачів

August 25, 2016

23 серпня набув чинності наказ Мінсоцполітики від 01.07.16 р. № 717 "Про затвердження Порядку обробки персональних даних у базі персональних даних та в Єдиній інформаційно-аналітичній системі «Діти»".
Порядок визначає загальні вимоги до обробки і захисту персональних даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, кандидатів в усиновлювачі та усиновлювачів, які обробляються без застосування автоматизованих засобів і містяться в документах на паперових носіях, і персональних даних дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах, кандидатів в усиновлювачі, опікуни, піклувальники, прийомні батьки, батьки-вихователі та усиновителів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, які обробляються в ЄІАС «Діти» за допомогою автоматизованих засобів Департаментом захисту прав дітей та усиновлення Міністерства соціальної політики України.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-poryadok-obrabotki-dannyx-o-detyax-sirotax-i-potencialnyx-usynovitelyax

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!