Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено Порядок особистого прийому громадян в Координаційний центр з надання правової допомоги

June 23, 2016

Мін'юст прийняв наказ від 31.06.16 р. № 43 "Про затвердження Порядку особистого прийому громадян в Координаційний центр з надання правової допомоги".
Так, особистий прийом громадян керівником КЦ і його заступниками здійснюється тільки за попереднім записом у дні та години, визначені графіком (щомісячно, з 10:00 до 12:00: директор А. Вишневський - друга і четверта п'ятниця; перший заступник директора М. Лаврінок - перша і третя середа, заступник директора А. Баранов - перший і третій четвер, заступник директора С. Троценко - другий і четвертий вівторок).
У разі відсутності керівника/заступників (в зв'язку з перебуванням у відпустці або відрядженні, тимчасовою непрацездатністю) або неможливості здійснити особистий прийом з інших поважних причин проведення прийому переноситься на інший час або здійснюється уповноваженими ними посадовими особами КЦ.
Прийом громадян здійснюється в порядку черговості, за адресою: м Київ, вул. Січових Стрільців, 73.
У документі зазначено, що особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, чорнобильці, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соцзахисту і підтримки.
Прийом громадян у дні, не визначені графіком особистого прийому, здійснюється відділом розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації - без попереднього запису, в понеділок - четвер з 10:00 до 17:00, п'ятницю з 10:00 до 16:00 (обідня перерва з 13:00 до 13:45), крім вихідних, святкових і неробочих днів.
Запис громадян на прийом до керівника КЦ проводиться в разі, коли питання, порушене громадянином, не вирішено після особистого прийому його заступниками.
Запис громадян на прийом до заступників керівника КЦ проводиться відповідно до розподілу обов'язків у разі, коли порушене громадянином питання залишилося невирішеним по суті після особистого прийому посадовою особою структурного підрозділу КЦ.
Попередній запис на особистий прийом до керівництва КЦ здійснюється не пізніше, ніж за 7 днів до дня прийому, за вищевказаною адресою або за телефоном (044) 486-71-06.
Під час особистого прийому громадянин повинен пред'явити документ, що засвідчує його особу.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-Poryadok-lichnogo-priema-grazhdan-v-Koordinacionnom-centre-po-okazaniyu-pravovoj-pomoshhi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!