Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено План перевірок органів ліцензування

September 29, 2016

Наказом Державної регуляторної служби України від 19.09.16 р. № 62 затверджено План перевірок додержання органами ліцензування вимог законодавства у сфері ліцензування.
У IV кварталі 2016 року перевірять Державну архітектурно-будівельну інспекцію України, Міністерство охорони здоров’я України, Івано-Франкіську обласну державну адміністрацію, Львівську обласну державну адміністрацію.
Нагадаємо, що ДРС є спеціально уповноваженим органом з питань ліцензування і за наявності письмового звернення від бізнесу Служба може проводити позапланові перевірки органів ліцензування щодо порушення вимог законодавства у сфері ліцензування. Повідомлення у письмовій формі підприємці можуть надіслати за адресою: 01011, Київ, вул. Арсенальна, 9/11. 
Крім того, позапланові перевірки ДРС може проводити у разі видання розпорядження про усунення порушень законодавства у сфері ліцензування з метою перевірки його виконання органом ліцензування; рішення Експертно-апеляційної ради з питань ліцензування про необхідність проведення перевірки додержання певним органом ліцензування законодавства у сфері ліцензування; за дорученням Кабінету Міністрів України.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-Plan-proverok-organov-licenzirovaniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!