Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Затверджено план заходів із реалізації положень Генеральної угоди між Урядом, роботодавцями та профспілками

29 грудня 2016 р.

Уряд на своєму засіданні затвердив план заходів із реалізації Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної 23 серпня цього року між Кабінетом Міністрів України, Спільним представницьким органом сторони роботодавців та Спільним представницьким органом об’єднань профспілок на 2016–2017 роки.
Генеральна угода містить спільні домовленості та окремі зобов’язання Сторін щодо підвищення конкурентоздатності національного виробника, забезпечення зростання зайнятості; оплати, умов та охорони праці, соціального захисту працюючих, гуманітарних питань та молодіжної політики.
План заходів затверджено на виконання Заключних положень Угоди, ним передбачено виконання до кінця 2017 року низки завдань центральними та місцевими органами виконавчої влади у співпраці з державними колегіальними органами, фондами соціального страхування та соціальними партнерами.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utverzhden-plan-meropriyatij-po-realizacii-polozhenij-Generalnogo-soglasheniya-mezhdu-Pravitelstvom-rabotodatelyami-i-profsoyuzami

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!