Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уточнюючий розрахунок за формою 1ДФ для відображення військового збору за періоди 2014 року подавати не потрібно

3 квітня 2015 р.

З 1 квітня 2015 року набирає чинності наказ Мінфіну «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку», яким впроваджуються нові форми вказаних документів.
Нова форма доповнена розділом II: ”Оподаткування процентів та військовий збір”. У цьому розділі потрібно буде відображати загальні суми нарахованих та виплачених доходів, у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею, а також утриманого та перерахованого ПДФО.
У рядку «Військовий збір» слід зазначити, крім сум нарахованих та виплачених доходів, загальну суму нарахованого та перерахованого військового збору. При цьому, у податковому розрахунку за формою 1ДФ у розділі II податкові агенти не будуть зазначати відомості про фізичних осіб, яким нараховані такі доходи.
Податковий розрахунок за оновленою формою 1ДФ подаватиметься за підсумками І кварталу 2015 року.
Враховуючи викладене вище, податковим агентам не потрібно подавати уточнюючий розрахунок за формою 1ДФ за періоди 2014 року з метою відображення військового збору та сум ПДФО з нарахованих та виплачених доходів у вигляді процентів.

За матеріалами ІДД ЗІР (розділ 103.25).

Новини за темою:
З 01.04.15 р. запроваджується оновлена форма № 1ДФ

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!