Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Уточнено перелік документів, що засвідчують особу

15 липня 2016 р.

Верховна Рада прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус» (законопроект № 3224).
Метою Закону є уточнення переліку документів, що засвідчують особу, підтверджують громадянство України або спеціальний статус особи, з безконтактним електронним носієм або без такого, визначення правового статусу окремих категорій осіб, усунення правових прогалин в чинному правовому регулюванні.
Так, документами, що дають право громадянину України на виїзд з України і в'їзд в Україну, є:
- паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
- дипломатичний паспорт України;
- службовий паспорт України;
- посвідчення особи моряка;
- посвідчення члена екіпажу;
- посвідчення особи на повернення в Україну (дає право на в'їзд в Україну).
У передбачених міжнародними договорами України випадках замість цих документів для виїзду з України і в'їзду в Україну можуть використовуватися інші документи.
Законом встановлено порядок оскарження рішень, дій або бездіяльності з питань виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України.
Впроваджується картка трудового мігранта - документ, що засвідчує особу іноземця або особи без громадянства, які мають намір займатися підприємницькою діяльністю в Україні, і підтверджує законні підстави для проживання в Україні.
Врегульовані і правила справляння адмінсбору за оформлення документів.
Законом вводиться обов'язок оформлення паспорта громадянина України після досягнення 14-річного віку. Особам, які не досягли 18-річного віку, паспорт видається на 4 роки,

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Utochnen-perechen-dokumentov-udostoveryayushhix-lichnost.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!