Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Удосконалено здійснення держконтролю за обігом спеціальних техзасобів для зняття інформації з каналів зв`язку

16 серпня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 08.08.16 р. № 503 "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності, пов’язаної з розробленням, виготовленням, постачанням спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв’язку та інших технічних засобів негласного отримання інформації, що підлягає ліцензуванню, і визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Службою безпеки".
Крім того, документом визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Службою безпеки України. Конкретизація критеріїв та встановлення чіткої періодичності проведення планових перевірок дозволить зменшити навантаження на суб'єктів господарювання.
Прийняття постанови сприятиме удосконаленню здійснення державного контролю за обігом спеціальних технічних засобів для зняття інформації з каналів зв'язку, інших засобів негласного отримання інформації.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Usovershenstvovano-osushhestvlenie-goskontrolya-za-oborotom-specialnyx-texsredstv-dlya-snyatiya-informacii-s-kanalov-svyazi

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!