Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Врегульовано проведення перевірок підприємств, що перереєструвалися з ВЕЗ "Крим" та району проведення АТО

24 листопада 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 26.10.16 р. № 838 "Про внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 р. № 1238".
Документом врегульовано питання проведення документальних позапланових перевірок з питань відшкодування ПДВ підприємствам, що перереєструвалися з тимчасово окупованої території України та району проведення АТО.
Для забезпечення практичної реалізації норми щодо здійснення бюджетного відшкодування сум податку на додану вартість, задекларованих до відшкодування до 1 липня 2015 р. у порядку, визначеному ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ у редакції, що діяла станом на таку дату, постановою запроваджується норма щодо проведення документальних позапланових перевірок з питань відшкодування ПДВ підприємствам, що перереєструвалися із тимчасово окупованої території України або району проведення АТО, за рішенням Кабінету Міністрів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Uregulirovano-provedenie-proverok-predpriyatij-kotorye-pereregistrirovalis-iz-SEZ-Krym-i-rajona-provedeniya-ATO

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!