Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Сплата ПДВ шляхом пред’явлення податкового векселя при імпорті товарів

12 вересня 2016 р.

Відповідно до підрозд. 3 розд. ХХ «Перехідні положення» ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ від 02.12.10 р. № 2755-VI із змінами та доповненнями вітчизняні підприємства суднобудівної промисловості (клас 35.11 група 35 КВЕД ДК 009:2005) при ввезенні у митному режимі імпорту на митну територію України устаткування, обладнання та комплектуючих, що не виробляються в Україні, для використання у господарській діяльності, за умови оформлення митної декларації, можуть за власним бажанням видавати контролюючому органу (а контролюючий орган зобов’язаний прийняти) податковий вексель на суму податкового зобов’язання з податку на додану вартість, визначену у такій митній декларації. Перелік устаткування, обладнання та комплектуючих, що ввозяться вітчизняними підприємствами суднобудівної промисловості та не виробляються в Україні, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
Суб’єкти господарювання, які реалізують інвестиційні проекти у пріоритетних галузях економіки, схвалені відповідно до Закону України «Про стимулювання інвестиційної діяльності у пріоритетних галузях економіки з метою створення нових робочих місць», тимчасово, з 01 січня 2013 року до 31 грудня 2022 року включно, при ввезенні у митному режимі імпорту на митну територію України устаткування (обладнання) та комплектуючих виробів до нього, що звільняються від оподаткування ввізним митом у порядку, визначеному п.п. 10 п. 4 розд. XXI «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України, за умови оформлення митної декларації, можуть за власним бажанням видавати контролюючому органу (а контролюючий орган зобов’язаний прийняти) податковий вексель на суму податкового зобов’язання з податку на додану вартість, визначену в такій митній декларації.
Для забезпечення виконання підрозд. 3 розд. ХХ «Перехідні положення» ПКУ податковий вексель не підлягає підтвердженню банком шляхом авалю.
З цим та іншими роз’ясненнями можна ознайомитися у ЗІР (дане роз’яснення у категорії 101.10).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Uplata-NDS-putem-predyavleniya-nalogovogo-vekselya-pri-importe-tovarov.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!