Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Унормовано договірні відносини між постачальником природного газу та теплопостачальними організаціями

14 червня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 29.04.16 р. № 357 "Про затвердження Примірного договору про постачання природного газу виробникам тепловоїенергії для виробництва теплової енергії".
Так, унормовано договірні відносини між постачальником природного газу та теплопостачальними організаціями в частині умов надання та отримання послуг з газопостачання, посилення дисципліни оплат та забезпечення розрахунків теплопостачальних підприємств за спожитий природний газ.
Постановою Кабінету Міністрів затверджено форму Примірного договору постачання природного газу підприємствам, які виробляють теплову енергію для надання послуг з опалення та постачання гарячої води населенню та/або виробляють теплову енергію для релігійних організацій. Запропонована форма примірного договору передбачає зниження рівня пені за несвоєчасні розрахунки підприємств теплопостачання за спожитий природний газ до рівня облікової ставки НБУ (раніше була подвійна ставка НБУ).
Крім того примірним договором передбачається норма, що унеможливлює нарахування пені, штрафних і фінансових санкцій на заборгованість за спожитий природний газ, яка виникла через несвоєчасні розрахунки з пільг та субсидій.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Unormirovany-dogovornye-otnosheniya-mezhdu-postavshhikom-prirodnogo-gaza-i-teplosnabzhayushhimi-organizaciyami.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!