Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Україна відновила імпорт бензину - нафтотрейдери

24 жовтня 2012 р.

Органи Державної митної служби України у вівторок, 23 жовтня, відновили митне оформлення ввезеного у країну бензину, повідомили агентству Інтерфакс-Україна в Асоціації операторів ринку нафтопродуктів України.

З п`ятниці (минулої) Держмитслужба припинила оформлення. Сьогодні почали потроху розмитнювати, але тільки за тимчасовими деклараціями", - сказав глава асоціації Леонід Косянчук за підсумками тематичного наради з провідними нафтотрейдерами та постачальниками палива на український ринок.

На його думку, така ситуація може призвести до проблем із ресурсним наповненням паливного ринку і цінових коливань на ньому.

Як повідомили агентству в столичній мережі АЗС КЛО, імпортерам так ніхто і не пояснив причин затримок із оформленням бензину.

"На сьогодні ми вже отримали попередні декларації і чекаємо аналізу проб. Виникла можливість продавати бензин. Проте причини тієї ситуації, яка склалася напередодні, нам ніхто не пояснював, ніяких документів, які б це обґрунтували, не надав", - сказали в прес-службі мережі.

У свою чергу, в українському представництві Білоруської нафтової компанії не зіткнулися зі складнощами при ввезенні палива на український ринок.

"У нас не було проблем. Справа в тому, що бензин ми не поставляли, лише дизельне паливо. А дизельне паливо розмитнювали в нормальному режимі", - сказав генеральний директор ТОВ БНК-Україна (Київ) Микола Василевич.

Нагадаємо, органи Державної митної служби України з 14:00 п`ятниці, 19 жовтня, призупинили митне оформлення ввезеного в країну бензину.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!