Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Збитки в результаті бою продукції: що у річній декларації?

30 березня 2016 р.

Лист ДФС від 18.03.16 р. № 5986/6/99-99-19-02-01-15
У ПКУ та додатку РІ до декларації не передбачено коригування фінрезультату на суму збитку, отриманого в результаті бою продукції при її перевезенні.
Такі операції відображаються згідно з правилами бухгалтерського обліку при формуванні фінансового результату. 
Водночас регулювання питань методології бухгалтерського обліку та фінансової звітності здійснюється Міністерством фінансів України, яке затверджує НП(С)БО, інші нормативно-правові акти щодо ведення бухгалтерського обліку та складання фінансової звітності (п. 2 ст. 6 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»).

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Ubytki-v-rezultate-boya-produkcii-chto-v-godovoj-deklaracii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!