Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Тендерна документація МОЗ України зразка 2015 р .: що змінилося для учасників?

26 серпня 2015 р.

ВИМОГИ ДО ДОКУМЕНТІВ

Перше, що привертає увагу в новій тендерної документації, - це суттєве скорочення і спрощення пакету документів, що подаються для участі в тендері. Так, серед іншого в цьому році з нього виключені документи, представлені в таблиці.

З нашої точки зору, спрощення вимог до тендерних пропозицій учасників є безумовним позитивом. Об`єктивно дивлячись на речі, перераховані нижче документи чи дійсно допомагали відсіяти несумлінні компанії. Швидше, необхідність їх надання ускладнювала доступ до закупівель для нових учасників та / або приводила до дублювання інформації, яка вже є в МОЗ України або перевіряється в рамках інших процедур. Наприклад, наявність складських приміщень і персоналу перевіряється в рамках отримання ліцензії на виробництво / торгівлю лікарськими засобами та подальшого контролю дотримання Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

Також необхідно констатувати, що в реаліях українських державних закупівель кожен документ, що подається замовнику, - це додаткова можливість для виявлення формальних невідповідностей (документ подано без додатків, довідка не відповідає формі і т.п.), які можуть бути підставою для відхилення пропозиції, нехай навіть вигідного за ціновими параметрами.

Окрім виключення із тендерного пакету низки документів, вимоги до документації зазнали і деякі інші зміни. Так, наприклад, тим учасникам, які існують у формі акціонерних товариств, необхідно буде додатково подавати довідку про власників істотної частки в компанії, а також виписку з реєстру власників іменних цінних паперів щодо акціонерів із часткою 25% і більше. Крім того, відповідно до вимог антикорупційного законодавства учасникам необхідно буде підтверджувати відсутність інформації про компанію в Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні або пов`язані з корупцією правопорушення, а також, для закупівель на суму від 1 млн грн., - Наявність антикорупційної програми і уповноваженого з її реалізації. Відповідно до тендерної документації МОЗ України таке підтвердження буде також проводитися за заявницьким принципом шляхом заповнення спеціальної форми, тобто в подачі самих документів немає необхідності.

Змінилися також вимоги до форми і способу надання деяких інших документів, подання яких вимагається для участі в конкурсних торгах МОЗ України. Приміром, оригінал банківської гарантії на забезпечення тендерної пропозиції тепер не скріплюється з іншими документами, а вкладається окремо в конверт з пропозицією учасника. При цьому в загальний пакет підшивається копія банківської гарантії. У зв`язку з цим всім учасникам рекомендується детально вивчити оновлену тендерну документацію, враховуючи, що порушення навіть технічних вимог потенційно може бути підставою для недопуску тендерної пропозиції до оцінки замовником.

Підмогою в цьому процесі може також стати заявлене у тендерній документації намір МОЗ України проводити щотижневі збори учасників торгів для надання роз`яснень щодо підготовки тендерних пропозицій (за наявності зацікавленості та питань з боку учасників).

ІНШІ УМОВИ

Крім модифікованих вимог до документів, описаних вище, тендерна документація також містить і інші зміни більш комерційного характеру.

Насамперед в 2015 р Міністерство змінило вимоги до умов поставки товару. Як відомо, раніше традиційно передбачалася централізована поставка препаратів на склад одного з підприємств МОЗ України (ДП «Укрмедпостач», ГУО «Політехмед» або ДП «Укрвакцина»). При цьому постачальник в обов`язковому порядку брав на себе витрати, пов`язані з подальшим розподілом таким підприємством препаратів кінцевим одержувачам (тобто установам охорони здоров`я). Розмір таких витрат був досить істотним і становив до 2,15% від вартості товару залежно від режиму його зберігання.

В 2015 р від переможця торгів очікується забезпечення поставки препарату безпосередньо кінцевим одержувачам в регіонах (орієнтовний список яких додається до тендерної документації). При цьому залучення підприємств МОЗ України для розвезення товару допускається на підставі окремого договору, проте не є обов`язковим, і відповідальність перед профільним міністерством за поставку товару кінцевим одержувачам в будь-якому випадку зберігається за постачальником. Таким чином, для переможців торгів МОЗ України збільшується логістична навантаження. У той же час вони отримують можливість управляти логістичними витратами, самостійно обираючи найбільш зручний варіант організації поставки продукції.

У цьому контексті привертає увагу положення стандартного договору закупівлі (є додатком до тендерної документації), згідно з яким поставка препаратів кінцевим одержувачам повинна бути забезпечена протягом 20 календарних днів з моменту отримання від МОЗ України затвердженого наказу про розподіл препаратів. Не зовсім зрозуміло, яким чином таке зобов`язання буде співвідноситися з термінами виробництва продукції, які можуть бути різними в кожному конкретному випадку, а також із загальним вимогою тендерної документації забезпечити поставку протягом 2015 без будь-яких додаткових часових обмежень.

Також у новій формі стандартного договору закупівлі уточнені умови можливого коректування ціни товару у разі зміни офіційного валютного курсу на 5 або більше відсотків з моменту укладення договору. У той же час сумнівно, наскільки така можливість буде використовуватися на практиці, враховуючи обмеження бюджетного фінансування.

Безумовно, багато в чому рівень відкритості тендерних закупівель визначається їх номенклатурою, описом предмета і лотів, які необхідно аналізувати окремо в кожному конкретному випадку. Проте вимоги до документації, організації поставок та інші більш технічні аспекти також частенько грають важливу роль в цьому процесі. Навряд чи зміни, внесені до тендерної документації МОЗ України в 2015 р, допоможуть у боротьбі з такими вже традиційними для українських державних закупівель явищами, як, наприклад, попередні домовленості між деякими з учасників торгів. У той же час будемо сподіватися, що вони стануть позитивним сигналом для компаній, які раніше утримувалися від прямої участі в торгах, і ми побачимо поступове розширення суб`єктного складу цього сегмента ринку, у тому числі за рахунок більш активного прямої участі у державних закупівлях дочірніх компаній провідних світових виробників фармацевтичної продукції.

Таблица Перечень тендерной документации
Вид документа Комментарий
1. Копии документов на право пользования складскими помещениями, автотранспортом, а также документов на холодильные камеры и авторефрижераторы для продукции, требующей хранения и перевозки в режиме холодовой цепи Участник теперь будет подтверждать наличие у него соответствующих ресурсов и опыта по заявительному принципу, заполняя специальную форму, которая прилагается к тендерной документации. При этом наличие персонала соответствующей квалификации и опыта выполнения аналогичных договоров перестают быть обязательными квалификационными критериями, то есть даже если такой опыт/персонал отсутствуют, это не будет влиять на допуск участника к оценке тендерных предложений
2. Справка о квалификационном и качественном составе персонала
3. Письма контрагентов, которые подтверждают опыт выполнения аналогичных договоров о закупке, или копии таких договоров
4. Гарантийное письмо производителя (либо его представителя, дилера, дистрибьютора), которым подтверждается возможность поставки товара, предлагаемого участником процедуры закупки Документ исключен из перечня требуемых от участника
5. Справка из Единого реестра предприятий, относительно которых инициировано производство о банкротстве, справка о включении в ЕГРПОУ (при наличии), документы налоговых органов о принятии участника на учет как плательщика налогов Участник подает один документ — выдержка из Единого государственного реестра юридических лиц и физических лиц — предпринимателей (ЕГР), который содержит всю соответствующую информацию. При этом сведения из ЕГР разрешено подавать и в форме распечатанного электронного документа, полученного на официальном ресурсе Министерства юстиции Украины, что также упрощает подготовку документации
6. Документы, связанные с обязательствами по перерегистрации препарата (письмо МЗ Украины о подаче документов на перерегистрацию, если до окончания действия регистрационного свидетельства осталось менее 90 дней; гарантийное письмо о перерегистрации, если до окончания действия регистрационного свидетельства осталось от 90 дней до 1 года; подтверждение полномочий заявителя на перерегистрацию, если заявитель не является производителем). Также по одной из программ из списка документов, которые подаются вместе с тендерным предложением, дополнительно исключены копия регистрационного свидетельства препарата и инструкция по его медицинскому применению Надлежащая регистрация препарата остается обязательным требованием к предмету закупки, меняется только объем и порядок документального подтверждения его выполнения. Документы, связанные с обязательствами по перерегистрации, могут быть затребованы у победителя процедуры закупки при поставке продукции, но перестают быть частью тендерного пакета. При этом отметим, что необходимость подтверждения обязательств по перерегистрации на этапе поставки несколько утратила актуальность, учитывая предусмотренную законодательством возможность использования препаратов, выпущенных в оборот в течение срока действия регистрационного свидетельства, до истечения их срока годности

 

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Tenderna-dokumentaciya-MOZ-Ukraini-zrazka-2015-r-.-shho-zminilosya-dlya-uchasnikiv-8962

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!