Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Митний огляд проводиться за дорученням правоохоронців

13 липня 2016 р.

12 липня набула чинності постанова КМУ від 25.05.16 р. № 341 Про внесення змін до вичерпного переліку підстав, за наявності яких може проводитись огляд (переогляд) товарів, транспортних засобів комерційного призначення митними органами України.
Такою підставою є отримання в встановлених законодавством випадках від правоохоронних органів письмових доручень (за встановленою формою) в рамках кримінального провадження, оперативно-розшукової або контррозвідувальної справи.
Такі доручення обов'язково повинні містити інформацію про підстави їх відправки, номер відповідного виробництва (справи), термін виконання, відомості про товари, осіб, які їх переміщують, і/або про транспортні засоби комерційного призначення, з використанням яких можуть бути вчинені порушення законодавства з питань державного митної справи.
У разі відсутності в письмовому дорученні всієї інформації, вона не є підставою для проведення огляду (огляду) товарів, транспортних засобів комерційного призначення органами доходів і зборів, про що невідкладно письмово інформується відповідний правоохоронний орган.
У разі виявлення порушень митних правил при проведенні огляду (огляду) товарів, транспортних засобів комерційного призначення, такий огляд проводиться в строк, встановлений частиною першою статті 255 Митного кодексу (протягом 4-х робочих годин з моменту пред'явлення органу доходів і зборів товарів, транспортних засобів комерційного призначення, які підлягають митному оформленню).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Mitnij-oglyad-provoditsya-za-doruchennyam-pravooxoronciv

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!