Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Таблиця 1 Звіту з ЄСВ: заповнюємо без помилок

13 вересня 2016 р.

Яку суму ЄСВ необхідно зазначати в рядку 3 таблиці 1 додатка 4 звіту щодо сум нарахованого ЄСВ, якщо за рахунок округлень розраховані показники не відповідають підсумковим значенням таблиці 6 додатка 4 звіту?

Грошові суми в таблицях звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску (далі – Звіт) за формою, передбаченою Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 № 435 із змінами і доповненнями (далі - Порядок № 435), заповнюються в гривнях з копійками.
При цьому, зазначені суми округлюються до двох десяткових знаків за загальновстановленими правилами.
Таблиця 1 додатка 4 Звіту формується та подається страхувальниками, визначеними п. 1 розд. ІІІ Порядку № 435
Базою нарахування єдиного внеску, зокрема для роботодавців є суми нарахованої кожній застрахованій особі заробітної плати за видами виплат, які включають основну та додаткову заробітну плату, інші заохочувальні та компенсаційні виплати, у тому числі в натуральній формі, що визначаються відповідно до Закону України Про оплату праці.
Таблиця 6 додатка 4 Звіту призначена для формування страхувальником у розрізі кожної застрахованої особи відомостей про суми нарахованої їй заробітної плати (доходу) у звітному місяці.
Показники по рядку 3 таблиці 1 додатка 4 Звіту формуються в «автоматичному режимі» за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення шляхом експорту підсумкових значень із таблиці 6 до таблиці 1 додатка 4 Звіту.
При цьому сума ЄСВ, яку необхідно перераховувати працедавцю, повинна відповідати сумі, яка відображена у рядках 6.1 – 6.14 таблиці 1 додатка 4 Звіту.
Таку відповідь надали податківці у ЗІР, категорія 301.06.01.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Tablica-1-Otcheta-po-ESV-zapolnyaem-bez-oshibok.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!