Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Суб`єкт господарювання зареєстрований у ВЕЗ «Крим»: коли операції з ним визнаються контрольованими?

8 липня 2016 р.

Податківці у ЗІР, категорія 137.03 зазначили, що взаємовідносини між особами, які мають податкову адресу на території ВЕЗ «Крим», та особами, які мають податкову адресу на іншій території України, є контрольованими операціями згідно із ст. 39 ПОДАТКОВОГО КОДЕКСУ УКРАЇНИ  (далі – ПКУ).
Відповідно до вимог ст. 39 ПКУ господарські операції з особою, яка має податкову адресу на території ВЕЗ «Крим», будуть визнані контрольованими згідно із ст. 39 ПКУ тільки у випадках, якщо така особа є пов’язаною із платником податків відповідно до норм п.п. 14.1.159 п. 14.1 ст. 14 ПКУ, або якщо така особа є комісіонером у зовнішньоекономічних господарських операціях з продажу товарів, з одночасним дотриманням критеріїв, встановлених п.п. 39.2.1.7 п.п. 39.2.1 п. 39.2 ст. 39 ПКУ.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Subekt-xozyajstvovaniya-zaregistrirovan-v-SEZ-Krym-kogda-operacii-s-nim-priznayutsya-kontroliruemymi.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!