Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Страхування відповідальності інвестора за угодою про розподіл продукції

31 січня 2014 р.

Відповідно до Закону України "Про угоди про розподіл продукції" та з метою забезпечення відшкодування шкоди, заподіяної інвестором довкіллю та/або здоров`ю людей під час провадження ним діяльності за угодою про розподіл продукції затверджено Порядок і правила проведення обов`язкового страхування цивільної відповідальності інвестора, в тому числі за шкоду, заподіяну довкіллю, здоров`ю людей за угодою про розподіл продукції, якщо інше не передбачено такою угодою.
Зокрема, страховим випадком є певна подія, яка призвела до заподіяння шкоди довкіллю та/або здоров`ю людей та внаслідок настання якої у страхувальника виникає обов`язок щодо відшкодування шкоди, заподіяної довкіллю та/або здоров`ю людей.
У разі настання страхового випадку страхові виплати здійснюються у такому розмірі:
1) за заподіяння шкоди здоров`ю фізичних осіб - в розмірі заявлених та визнаних вимог, але не більше 50 % страхової суми за одним страховим випадком. При цьому, страхова виплата на одну особу становить:
● у разі тимчасової втрати працездатності за кожний день непрацездатності - 1 неоподатковуваний мінімум доходів громадян (далі-НМДГ), але не більше 2500 НМДГ за весь час непрацездатності (для непрацюючих - за весь час лікування);
●  у разі встановлення:
- I групи інвалідності - 4500 НМДГ;
- II групи інвалідності, або інвалідності дитині - 3750 НМДГ;
- III групи інвалідності - 2500 НМДГ;
●  у разі смерті - 5000 НМДГ;
2) за заподіяння шкоди довкіллю - в розмірі заявлених та визнаних вимог, але не більше 50 % страхової суми.

Постанова КМУ від 13.11.13 р. № 981 набуде чинності з дня офіційного опублікування.
[d1163] 

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!