Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Терміни сплати податку на додану вартість

3 жовтня 2016 р.

Відповідно до статті 49 ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ  (далі - Кодекс) податкові декларації, крім випадків, передбачених Кодексом, подаються за базовий звітний податковий період, що дорівнює, зокрема:

  • календарному місяцю  - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (п.п. 49.18.1 Кодексу);
  • календарному кварталу або календарному півріччю - протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя) (п.п. 49.18.2 Кодексу).

Згідно з п. 49.20 Кодексу, якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, то останнім днем строку вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем.
Платник податків зобов’язаний самостійно сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого Кодексом для подання податкової декларації.

 ДПІ у Солом’янському районі ГУ ДФС у м. Києві

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Sroki-uplaty-naloga-na-dobavlennuyu-stoimost

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!