Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Строк реалізації Переліку пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень продовжено до 2020 року

30 серпня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 23.08.16 р. № 556 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 вересня 2011 р. № 942".
Документом продовжено до 2020 року строк реалізації Переліку пріоритетних тематичних напрямів наукових досліджень і науково-технічних розробок, здійснивши у ньому деякі уточнення та доповнивши його ще 16-ма новими тематичними напрямами, спрямованими, зокрема, на забезпечення продовольчої безпеки, підвищення обороноздатності держави, захисту цивільного населення, розвитку сфери космічної діяльності, медицини, аграрного сектору, транспорту.
Так, зазначено, що головним розпорядникам бюджетних коштів під час формування і виконання замовлень на проведення наукових досліджень і розробок, проектних та конструкторських робіт за рахунок коштів державного бюджету, надавати перевагу науковим дослідженням і розробкам, результати яких крім цивільного призначення, можуть бути використані у військових цілях або для розроблення, виробництва, використання товарів військового призначення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Srok-realizacii-Perechnya-prioritetnyx-tematicheskix-napravlenij-nauchnyx-issledovanij-prodlen-do-2020-goda.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!