Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Термін прийому заявок від потенційних інвесторів у зону відчуження продовжено

24 січня 2017 р.

Заявки на реалізацію проектів будівництва об’єктів сонячної енергетики в зоні відчуження прийматимуть до березня.
Відповідне рішення було прийняте Державним агентством України з управління зоною відчуження, за погодженням із Міністром екології та природних ресурсів України враховуючи численні звернення від іноземних інвесторів з проханнями збільшити термін приймання заявок на реалізацію проектів будівництва об’єктів сонячної енергетики в зоні відчуження.
Інвестори своє прохання пояснюють недостатньою кількістю часу на підготовку необхідних документів.  Тому кінцевий термін прийому заявок було продовжено до 1 березня 2017 року.
У розвиток сонячної енергетики в зоні відчуження готові інвестувати 39 компаній з різних країн світу. Раніше задля поліпшення інвестиційної привабливості Уряд України знизив вартість оренди державного майна та спростив процедуру оренди землі на території Чорнобильської зони.
Нагадаємо, що 15 грудня 2016 року Державне агентство України з управління зоною відчуження розпочало надавати у користування земельні ділянки для будівництва об'єктів сонячної генерації. Варто відзначити, що інвесторам, які висловлять заінтересованість у реалізації проекту, буде надана всебічна підтримка з боку Мінприроди та ДАЗВ у частині оформлення права довгострокової оренди обраних майданчиків та зміни їх цільового призначення.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Srok-priema-zayavok-ot-potencialnyx-investorov-v-zonu-otchuzhdeniya-prodlen.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!