Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Термін ліцензування міжнародних вантажних автоперевезень подовжено до 10 місяців

29 серпня 2016 р.

Уряд прийняв постанову від 23.08.16 р. № 537 "Про внесення зміни до пункту 2 постанови Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2015 р. № 1001".
Цими змінами подовжено термін запровадження ліцензування міжнародних вантажних автоперевезень з шести до десяти місяців.
Попередня редакція передбачала, що протягом шести місяців з дня набрання умовами чинності міжнародні автомобільні перевізники зобов'язані отримати ліцензії, а ліцензіати подати документи та відомості про приведення своєї діяльності у відповідність із Ліцензійними умовами органу ліцензування.
Оскільки за виділений час не всі перевізники встигли отримати ліцензії, Державна служба України з безпеки на транспорті запропонувала, а Уряд ухвалив зміни до Ліцензійних умов, завдяки яким строки збільшено з шести до десяти місяців. Таким чином, бізнес у спокійному темпі зможе виконати Ліцензійні умови та продовжити діяльність.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Srok-licenzirovaniya-mezhdunarodnyx-gruzovyx-avtoperevozok-prodlen-do-10-mesyacev

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!