Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Cтворення в Україні системи Е-Health – ліки проти корупції

15 грудня 2016 р.

Впровадження електронної системи охорони здоров’я є частиною реформи, яка допоможе звести нанівець корупційні ризики в медичній галузі, без її втілення подолати приховані побори, “благодійні внески” та проконтролювати ефективність використання державних коштів практично неможливо.
МОЗ України планує запустити перші елементи e-Health в Україні вже у 2017 році, починаючи з електронізації первинної ланки. Це дозволить відслідковувати договори між лікарем і пацієнтом, а також чітко контролювати рух коштів.
Маючи чіткі правила гри у вигляді гарантованого пакету послуг і контрактів, а також спостерігаючи рух коштів, лікарі будуть зацікавлені працювати якісніше, залучати більше пацієнтів, оскільки від цього залежатиме їх грошова компенсація.
Крім того, буде вирішена проблема із лікарняними листками.
За підрахунками незалежних експертів, щороку в Україні видається близько 10-12 млн. листків непрацездатності, з яких у 5-10% випадків вони виписуються необґрунтовано, а третина видається з порушеннями.
Це призводить до значних фінансових втрат бюджетних коштів , що майже на 2/3 формується за рахунок відрахувань роботодавців, а втрати за різними підрахунками становлять від 300 до 900 млн грн.
Наступними кроками стануть електронізація вторинної ланки і спеціалізованих послуг.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Sozdanie-v-Ukraine-sistemy-E-Health-%E2%80%93-lekarstvo-protiv-korrupcii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!