Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Утворена Міжвідомча робоча група реагування на звернення щодо надання послуг з електро-, тепло та газопостачання

2 березня 2016 р.

На засіданні Кабінету Міністрів прийнято постанову від 18 лютого 2016 р. № 133 "Про утворення Міжвідомчої робочої групи з опрацювання актуальних питань і звернень громадян та їх об'єднань, юридичних осіб щодо надання послуг з електро-, тепло та газопостачання". 

Для забезпечення координації діяльності центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та підприємств паливно-енергетичного комплексу, надання відповідної консультативної допомоги щодо вирішення питань, пов'язаних із наданням якісних послуг електро-, тепло та газопостачання створено міжвідомчу робочу групу

На засіданні Кабінету Міністрів прийнято постанову "Про утворення Міжвідомчої робочої групи з опрацювання актуальних питань і звернень громадян та їх об'єднань, юридичних осіб щодо надання послуг з електро-, тепло та газопостачання". 

Створення робочої групи сприятиме оперативному реагуванню на звернення громадян та їх об'єднань, юридичних осіб щодо надання послуг з електро-, тепло та газопостачання, врегулювання питань приєднання до електричних, теплопостачальних та газорозподільних систем, розрахунків за спожиту електричну і теплову енергію та природний газ, тощо.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Sozdana-Mezhvedomstvennaya-rabochaya-gruppa-reagirovaniya-na-obrashheniya-o-predostavlenii-uslug-po-elektro--teplo--i-gazosnabzheniyu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!