Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Удосконалюється механізм розрахунку коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель

9 грудня 2016 р.

Верховна Рада зареєструвала законопроект № 5493 "Про внесення змін до статті 289 Податкового кодексу України щодо удосконалення механізму розрахунку коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель з метою збереження виробничого потенціалу вітчизняних підприємств".
Законопроектом пропонується удосконалити механізм розрахунку коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель.
Зокрема, для обрахунку коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель пропонується застосовувати не фактичний індекс споживчих цін за попередній рік, а плановий, який є основою для розрахунку показників Державного бюджету України на поточний рік.
Крім того, пропонується встановити верхню межу коефіцієнта річної індексації нормативної грошової оцінки земель на рівні 1,1.
Іншими словами, через запровадження відповідного законодавчого запобіжника земельний податок, орендна плата за землі державної та комунальної власності та єдиний податок для платників 4 групи в межах року не зможуть зрости більш ніж на 10% внаслідок індексації нормативної грошової оцінки землі.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Sovershenstvuetsya-mexanizm-rascheta-koefficienta-indeksacii-normativnoj-denezhnoj-ocenki-zemel

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!