Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Власна та орендована земля сільгоспвиробника - спрощенця 4 групи знаходиться за його місцезнаходженням: як відзвітувати?

11 березня 2016 р.

Яку податкову декларацію платника ЄП четвертої групи потрібно подати сільгоспвиробнику, якщо земельні ділянки, що перебувають у його власності та/або користуванні такого, у т.ч. на умовах оренди, розташовані в межах території одного органу місцевого самоврядування за місцезнаходженням платника податку?

Якщо у сільгоспвиробника у власності та/або користуванні, у т.ч. на умовах оренди, є земельна(і) ділянка(и), що розташована(і) в межах території одного органу місцевого самоврядування, та місцезнаходження земельної ділянки співпадає з місцезнаходженням платника, то такий сільгоспвиробник подає до контролюючого органу за своїм місцезнаходженням (місцем перебування на податковому обліку) і загальну, і звітну податкову декларацію платника єдиного податку четвертої групи.
Загальна декларація є підставою для реєстрації суб’єкта господарювання платником єдиного податку четвертої групи.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Sobstvennaya-i-arendovannaya-zemlya-selxozproizvoditelya-uproshhenca-4-gruppy-naxoditsya-po-ego-mestonaxozhdeniyu-kak-otchitatsya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!