Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Сила для щастя бухгалтера – порада від психолога Наталі Холоденко

2 жовтня 2017 р.

Що таке ЩАСТЯ? Як зберігати себе, відчувати себе бадьорим і щасливим кожного дня, навіть при великому навантаженні на роботі і вдома?
Саме про це ми поговоримо 27 жовтня на Форумі «Бухгалтер майбутнього» з Наталею Холоденко. Дізнатися про деталі форуму на сайті: https://www.ube-ua.com/forum

[p3919]

А зараз – порада від Наталі Холоденко:
Ми тікаємо і ховаємося в ті сфери життя, в яких навчилися відчувати себе «на коні». Хто займається спортом – завжди може похизуватися тілом, хто начитався книг – вихвалятись знаннями і так далі...
Але це утопічна стратегія розвитку. Якщо у вас одна рука 2 метри, а друга 30 см – це явно не баланс. Теж саме і з душею. Можна бути трудягою у вивченні фінансів та податків і повністю зневажати на те, як ми спілкуємось з людьми. І тоді, чим більше ми просуваємось у професії, тим далі від дружби та любові. Оскільки завжди є щит: «я професіонал», на інше не вистачило часу.

Виділяють 4 ключові сфери життя, розвиток яких необхідно тримати в балансі:
• відносини з близькими людьми (любов, дружба);
• робота (кар'єра, гроші);
• тіло (здоров'я, спорт);
• майбутнє (особистісне зростання, навчання).

[p3920]

Як правило, одна-дві сфери розвинені добре, а інше в жалюгідному стані. Але життя тоді йде шкереберть.. Це, як намагатися їхати на велосипеді з нерівномірно квадратними колесами. Чесно скажу, не просто все виправити, але ту сферу, яка розвинута мінімально, варто підтягувати першою.
Пам'ятати, що всі сфери взаємопов'язані і чим більше балансу, тим вони сильніше одна одну підтримують.
У традиційній схемі життя ми завжди будуємо одне за рахунок іншого: сім'ю – жертвуючи кар'єрою, кар'єру – жертвуючи здоров'ям і так далі.
Так, це варто просто визнати і почати діяти – підтягуючи усвідомлено те, що вже в мінусі. Складно? Але варто прийняти рішення жити в балансі і розставити пріоритети. Мертва успішна людина навряд чи комусь потрібна, так само як і спортивно-агресивна…»
по матеріалам https://www.facebook.com/kholodenkosite

Детальна інформація про Форум «Бухгалтер майбутнього» на сайті: https://www.ube-ua.com/forum
Виникли запитання? Телефонуйте: +38 (067) 208-76-87; +38 (095) 093-24-08

[p3921]

из

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!