Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Сільгоспникам дозволили збільшити реєстраційний ліміт для ПН

10 травня 2017 р.

Таку можливість отримали сільгоспвиробники з 15 квітня поточного року у зв’язку із набранням чинності Закону від 23.03.17 р. № 1988-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо захисту прав вітчизняного сільськогосподарського товаровиробника».
Зокрема, законодавчий документ надав можливість сільгосптоваровиробникам збільшити реєстраційну суму для ПН/РК, визначену п. 2001.3 ПК, на суму коштів, що перераховувалися з 1 по 30 січня 2017 року на спецрахунки агропідприємств, які до 1 січня 2017 року застосовували спецрежим оподаткування згідно зі ст. 209 ПК. Причому така сума не повинна перевищувати суму, що мала спрямовуватися на спецрахунок суб'єкта спецрежиму, згідно з податковою звітністю за грудень 2016 року, за винятком уточнюючих розрахунків.
Звертаємо увагу, таке збільшення має здійснюватись одноразово за заявою платника податку, поданою в довільній формі до органів ДФС, разом із копіями платіжних доручень платника, завірених у встановленому порядку банком, які підтверджують таке перерахування.
Окрім того, у межах суми цього збільшення платник має право подати до контролюючого органу заяву, відповідно до якої такі кошти підлягають перерахуванню з рахунка в системі електронного адміністрування ПДВ такого платника податку на його поточний рахунок згідно з п. 2001.6 ПК.
Додамо, зазначена норма прописана в п. 60 підрозд. 2 розд. ХХ ПК.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!