Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З 18 листопада студенти зможуть оформити пільгові квитки через Інтернет

November 18, 2014

З 18 листопада 2014 року студенти та учні професійно-технічних навчальних закладів, відомості про яких внесені до Єдиної державної електронної бази МОН, зможуть придбати пільгові квитки через офіційний сайт „Укрзалізниці”.

Для придбання пільгового квитка через Інтернет студентам та учням професійно-технічних навчальних закладів необхідно зазначити серію та номер студентського квитка, прізвище та ім’я для звірки з Єдиною державною електронною базою з питань освіти (ЄДЕБО). У разі підтвердження студентського квитка ЄДЕБО, пасажир зможе оформити пільговий проїзний документ.

Перевірити інформацію щодо наявності власного студентського (учнівського) квитка у Єдиній державній електронній базі з питань освіти можна за посиланням http://www.inforesurs.gov.ua/info-per/inforesurs-per-doc.html. У разі відсутності зазначених відомостей, МОН радить студенту або учню звернутися до адміністрації навчального закладу, в якому він навчається.

Нагадаємо, студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів незалежно від форм власності впродовж року надається 50 % знижка на проїзд у загальних та плацкартних вагонах, вагонах другого та третього класу всіх категорій поїздів міжміського сполучення і всіх вагонах регіональних поїздів.

На цей час через мережу Інтернет пасажири можуть придбати електронні квитки на всі поїзди внутрішнього сполучення крім регіональних та додаткових поїздів. Такі квитки можна самостійно роздрукувати та йти на посадку до поїзда.

Довідка:

Електронні квитки мають статус розрахункового документа (фіскального чека). Електронний квиток, оформлений через Інтернет, практично неможливо втратити – його можна роздрукувати необмежену кількість разів з листа, який приходить на електронну пошту клієнта.

За матеріалами офіційного сайту Мінінфраструктури.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!