Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З 1 березня коди митниць у митних деклараціях указують по-новому

March 13, 2017

У листі від 22.02.17 р. № 4437/7/99-99-18-02-02-17 ДФС повідомила, що новий Класифікатор передбачає, що код ДФС, митниць ДФС та їх структурних підрозділів складається з 8 символів і формується за схемою «UAМММППП», де:
• «МММ» – тризначний код ДФС, митниці ДФС;
• «ППП» – «000» для ДФС або митниці, або «ХХ0», де XX – порядковий номер відповідного об'єкта класифікації – для підрозділу митного оформлення або пункту пропуску, або керівництва митного поста, розташованого за однією адресою з підрозділом митного оформлення у складі цього митного поста.
Наприклад:
• «UA508000» – восьмизначний код Херсонської митниці ДФС;
• «UA508070» – код місця митного оформлення «сектор митного оформлення митного поста «Херсон-центральний» за адресою вул. Нестерова, 2, м. Херсон, Херсонська обл., 73000, де «508» – тризначний код Херсонської митниці ДФС, «07» – порядковий номер відповідного об'єкта класифікації починаючи з одиниці.
У зв'язку з цим із 01.03.17 р. запроваджується зазначення у відповідних графах митних декларацій (далі – МД) всіх типів електронних даних документів, що використовуються для декларування товарів, транспортних засобів комерційного призначення у митний режим транзиту, замість митної декларації, інших документів, замість дев’ятизначного коду згідно з наказом ДФС від 23.02.16 р. № 154 відомостей про код підрозділу митного оформлення, до пункту пропуску, митниці у відповідності з наказом ДФС від 19.01.17 р. № 26 у форматі восьми символів.
Вищезазначене не поширюється на випадки зазначення у документах, які надаються для митного оформлення або складаються митницями після 01.03.17 р., інформації про документи, оформлені до 28.02.17 р., та відомостей про код підрозділу митниці, у складі реєстраційного номера яких наведені в форматі дев'яти цифр.
У разі якщо при нумерації і заповненні інших митних документів використовуються коди митниць або їх підрозділів, якщо нумерація або правила заповнення документа передбачають вказівку:
• коду митниці у форматі дев'яти цифр (наприклад, номер попереднього рішення про країну походження товару) – використовується восьмизначний код митниці ДФС «UAМММ000» відповідно до Класифікатора;
• коду спеціалізованого підрозділу, якому був присвоєний окремий код згідно з Класифікатором ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів та органів ДФС з питань державної митної справи, затвердженим наказом ДФС від 23.02.16 р. № 154 (наприклад: номер рішення про відмову у видачі сертифіката на перевезення товару EUR.1, номер рішення про визначення коду товару, номер рішення і код підрозділу митниці, до яких прийнято рішення про коригування митної вартості товарів, в рішенні про коригування митної вартості товарів, у разі їх прийняття спеціалізованим підрозділом) – використовується восьмизначний код митниці ДФС «UAМММ000» відповідно до Класифікатора;
• коду митниці у форматі трьох цифр (наприклад: номер сертифіката з перевезення товару EUR.1, номер авторизації уповноваженого (схваленого) експортера, номер попереднього рішення про класифікацію товару згідно з УКТЗЕД) – тризначний код митниці ДФС «МММ» відповідно до Класифікатора;
• коду підрозділу митного оформлення митниці (наприклад: номер рішення про визначення коду товару, номер рішення і код підрозділу митниці, до яких прийнято рішення про коригування митної вартості товарів, в рішенні про коригування митної вартості товарів, у разі їх прийняття уповноваженою посадовою особою підрозділу митного оформлення) – використовується восьмизначний код відповідного підрозділу митного оформлення митниці ДФС «UAМММXX» відповідно до Класифікатора;
• перших п'яти цифр коду підрозділу митного оформлення (наприклад, номер уніфікованої митної квитанції МД-1) – використовуються перші п'ять цифр коду відповідного підрозділу митного оформлення митниці ДФС «МММХХ» згідно з Класифікатором (при цьому першими двома символами в полі «Номер» уніфікованої митної квитанції МД-1 проставляється «00»).

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/S-1-marta-kody-tamozhen-v-tamozhennyx-deklaraciyax-ukazyvayut-po-novomu.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!