Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З 1 серпня вводиться принцип нульової відповідальності клієнта за дії шахраїв

July 20, 2016

У 2015 році Верховний Суд України виніс окрему ухвалу з приводу виключення відповідальності клієнтів банків за шахрайські дії третіх осіб з картковими рахунками. І зобов'язав банки компенсувати такі втрати клієнтам. Звісно, за умови, що клієнт сам не був причетний до даного шахрайства або своїми неправильними діями не поставив свій рахунок під загрозу.
Міжнародна платіжна система Visa оголосила, що проти банків, які відмовилися перш від даного положення безпеки клієнтів, буде введено певні санкції. Про конкретні механізми санкцій поки що ніякої інформації не з'являлося.
З 1-го серпня для всіх власників карт Visa буде введений режим нульової відповідальності за шахрайські дії третіх осіб. Україна не єдина країна, де буде поширена ця норма. Для США подібний режим діє дуже давно і Visa вирішила поширити його на весь світ, визнавши це положення вдалим конкурентним рішенням.
З іншого боку банки України стурбовані досить низьким рівнем фінансової грамотності громадян і побоюються, що дана міра приведе до активізації використання шахрайських схем, що буде наносити банкам збитки.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/S-1-avgusta-vvoditsya-princip-nulevoj-otvetstvennosti-klienta-za-dejstviya-moshennikov

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!