Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З 1 серпня Ощадбанк почне видавати переселенцям електронні пенсійні посвідчення

August 1, 2016

З 1 серпня "Ощадбанк" почне видавати переселенцям з Донбасу електронні пенсійні посвідчення.
Нові карти-посвідчення клієнти зможуть отримати безкоштовно. При цьому, на нарахування і отримання пенсій відсутність такого посвідчення ніяк не вплине, уточнили в відомстві. Отримати платіжну карту-пенсійне посвідчення можна через 30 днів з дня звернення переселенця в банк.
У перший рік дії карти кожні шість місяців пенсіонер буде зобов'язаний приходити в банківське відділення для підтвердження ідентифікації. У наступні часи проходити ідентифікацію потрібно буде тільки раз на рік.
З 1 липня "Ощадбанк" отримав одноосібне право виплачувати пенсію, соціальну допомогу і компенсацій внутрішньо переміщеним особам. Раніше Мінсоцполітики оприлюднило чергові цифри з обліку переселенців - станом на 18 липня поставили на облік 1 млн 774 тис. 627 вимушених переселенців.
Нагадаємо, що звіт ООН зафіксував факт рекордного (з серпня 2015) числа людських смертей в Донбасі. На цих територіях, за минулий місяць, за офіційними даними, загинуло понад десятка мирних жителів, ще 57 осіб отримали поранення різного ступеня тяжкості.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/S-1-avgusta-Oshhadbank-nachnet-vydavat-pereselencam-elektronnye-pensionnye-udostovereniya

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!