Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

З 06.12.13 р. діють нові норми видачі ЗІЗ працівникам паросилового, енергетичного та газового господарства

6 грудня 2013 р.

Затверджено Норми безоплатної видачі спеціального одягу, спеціального взуття та інших засобів індивідуального захисту працівникам паросилового, енергетичного господарства, станцій і цехів з вироблення генераторного газу.  
Нові норми розроблено на заміну «Типовых отраслевых норм бесплатной выдачи специальной одежды, специальной обуви и других средств индивидуальной защиты рабочим и служащим паросилового и энергетического хозяйства (кроме производства электрической энергии)», затверджених постановою Державного комітету СРСР з праці та соціальних питань і Президії Всесоюзної Центральної Ради Професійних Спілок від 20.02.80 р. № 43/П-2, «Типовых отраслевых норм бесплатной выдачи специальной одежды, специальной обуви и других средств индивидуальной защиты рабочим и служащим станций и цехов по выработке генераторного газа», затверджених постановою Державного комітету СРСР з праці та соціальних питань і Президії Всесоюзної Центральної Ради Професійних Спілок від 23.09.80 р. № 296/П-10.

Наказ Міненергетики від 23.10.13 р. № 773 набув чинності з 06.12.13 р. («Офіційний вісник України» від 06.12.13 р. № 92).

Норми безоплатної видачі ЗІЗ для інших виробництв див. у Правовій базі «Довідкова інформація» у розділі «Норми безоплатної видачі спецодягу, спецвзуття та інших засобів індивідуального захисту»

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!