Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Рішення АМКУ підлягають оприлюдненню

March 3, 2016

Сьогодні, 3 березня, набув чинності Закон № 782-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення прозорості діяльності Антимонопольного комітету України».
Відповідно до Закону, інформація про прийняття розпорядження про початок розгляду справи про узгоджені дії, концентрацію (назва та організаційно-правова форма учасників узгоджених дій, концентрації, вид узгоджених дій, концентрації) підлягає оприлюдненню на офіційному сайті АМКУ протягом 10 робочих днів з дня прийняття такого розпорядження.
Рішення, прийняте за результатами розгляду заяв, справ про узгоджені дії чи концентрацію, публікується на офіційному сайті Антимонопольного комітету України протягом 10 робочих днів з дня його прийняття. Рішення підлягає оприлюдненню в повному обсязі, крім інформації, певною інформацією з обмеженим доступом. Інформація з обмеженим доступом повинна бути виключена або затемнена, або змінена іншим способом, який забезпечує достатню її захист, і достатню прозорість щодо обґрунтування органом Антимонопольного комітету прийнятого рішення.
Також протягом 10 робочих днів з дня прийняття на сайті оприлюднюються в повному обсязі (крім інформації з обмеженим доступом) рішення за результатами розгляду справ про порушення законодавства про захист економічної конкуренції та рішення за результатами розгляду справ про недобросовісну конкуренцію.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Resheniya-podlezhat-obnarodovaniyu-v-techenie-10-rabochix-dnej-so-dnya-prinyatiya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!