Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Реквізити електронного рахунку в СЕА РП : срок повідомлення

April 12, 2016

Податківці у ЗІР, категорія 116.13 відповіли наступне. Відповідно до п. 16. розд. ІІІ Порядку електронного адміністрування реалізації пального (далі – Порядок № 113), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 лютого 2016 року № 113, електронний рахунок відкривається платнику податку Казначейством автоматично без укладення договору та на безоплатній основі. На електронний рахунок платник податку зараховує необхідну суму коштів виключно з власного поточного рахунку.
Згідно з п. 17 розд. ІІІ Порядку № 113 електронні рахунки відкриваються виключно на підставі реєстрів для Казначейства, які ДФС після внесення осіб до реєстру платників протягом одного робочого дня надсилає Казначейству.
У реєстрі для Казначейства зазначаються найменування або П. І. Б. платника податку, податковий номер або номер та серія паспорта (для фізосіб - підприємців, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта), номер бюджетного рахунка, код згідно з ЄДРПОУ та МФО органу Казначейства, до якого здійснюється перерахування податку до державного бюджету.
Датою початку здійснення платником податку операцій з використанням електронного рахунку є дата відкриття такого рахунка, але не раніше першого дня початку перехідного періоду, встановленого абз. другим п. 11 підрозд. 5 розд. XX ПКУ.
Казначейство відповідно до вимог ст. 69 ПКУ надсилає ДФС повідомлення про відкриття електронного рахунку платника податку не пізніше операційного дня, що настає за днем його відкриття. Після надходження такого повідомлення ДФС інформує платника податку про реквізити його електронного рахунку (п. 18 розд. ІІІ Порядку № 113).

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Rekvizity-elektronnogo-scheta-v-SEA-RG-srok-uvedomleniya.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!