Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Рекламування торгівлі на ринку форекс планується обмежити

July 8, 2015

Рекламування діяльності з надання послуг фізичним особам по здійсненню арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі на ринку форекс буде можливе лише для тих компаній, які отримали відповідні дозволи або ліцензії на території України, відповідно є резидентами і платниками податків в Україні.

Відповідну пропозицію містить проект Закону від 01.07.2015 № 2208а «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реклами форекс-дилерів».

На думку авторів законодавчої ініціативи, це дозволить суттєво зменшити неконтрольований відтік валюти за межі країни та унеможливити діяльність шахрайських компаній на форекс-ринку України.

Крім цього, законопроектом пропонується запровадити у КУпАП санкції щодо порушення вимог щодо реклами та спонсорства форекс-дилерів. Також планується встановити, що до повноважень Національного банку України належить контроль за дотриманням вимог законодавства компаніями, які надають послуги фізичним особам по здійсненню арбітражних операцій на умовах маржинальної торгівлі на ринку форекс. 

(Публикуется на языке оригинала)

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Reklamuvannya-torgivli-na-rinku-foreks-planuyetsya-obmezhiti-7648

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!