Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Важливо! Роз`яснення ДФС на 3 лютого 2017 року

February 3, 2017

Нюанси звільнення від ПДВ, новації ЄСВ – 2017, відповіді -запитання про декларування доходів, приклад заповнення майнової декларації, звітування за новою формою декларації з рентної плати - фахівці Uteka зробили добірку найбільш важливих роз'яснень у зручній табличній формі.

Реквізити

Назва

Суть раз'яснення

ПДВ

ДФС в Закарпатській області

Нюанси тимчасового режиму звільнення від оподаткування ПДВ

Режим звільнення від оподаткування ПДВ, визначений пунктом 23 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ, поширюється на операції платників податку з постачання, у тому числі операції з імпорту, відходів та брухту чорних і кольорових металів, що здійснюється з 01.01.2017 до 31.12.2018 (включно).

Лист ДФС від 30.12.2016 № 28710/6/99-99-15-03-02-15

Особливості визначення бази оподаткування ПДВ

Кошти, що надходять платнику ПДВ на його банківський рахунок як відшкодування збитків за пошкоджене або знищене майно (без урахування штрафних санкцій і пені), розцінюються як компенсація вартості такого майна та відповідно включаються до бази оподаткування ПДВ.

ЄСВ

 

ДФС в Закарпатській області

Новації ЄСВ – 2017 у питаннях-відповідях

Днями в Закарпатті відбулися семінари, присвячені новаціям у податковому законодавстві, які вступили в силу після 1 січня 2017 року. Одним із питань, яке цікавило платників області, було питання щодо єдиного соціального внеску. Наведемо ряд питань, які найчастіше задавали відвідувачі семінарів, та відповіді на них.

Декларування доходів

ДФС у Черкаській області

Відповіді -запитання підприємців про декларування доходів за 2016 рік – відео огляд від ДФС

Підприємцям, які планують надсилання декларації поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення, слід поспішити, адже декларацію поштою можна подати не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку, тобто не пізніше 4 лютого 2017 року.

Вісник податкової служби

Увага! Приклад заповнення майнової декларації

Протягом 2016 р. фізичною особою, не зареєстрованою як самозайнята особа, отримано доходи: у вигляді заробітної плати; від продажу нерухомого та рухомого майна; від надання в оренду нерухомого майна; від продажу цінних паперів та іноземний дохід. Крім того, платник податків вирішив скористатися правом на податкову знижку за витратами, понесеними на страхування життя.

Неприбутківці

ДФС в Івано-Франківській області

Який порядок заповнення Звіту про використання доходів неприбуткової організації?

Форма Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, затверджена наказом Міністерства фінансів України від 17.06.2016 № 553 (далі – Звіт), передбачає, зокрема заповнення лише тих показників, які відображають особливості діяльності неприбуткової організації в залежності від закону, що регулює діяльність відповідної неприбуткової організації.

Рентна плата

Підкатегорія 121.05 "ЗІР"

Особливості звітування за новою формою декларації з рентної плати

Нова форма декларації з рентної плати вперше буде використовуватися для складання звітності в наступних випадках.

Джерело: .

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!