Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розроблено проект Національної Транспортної стратегії

August 11, 2016

Багато міжнародних фінансових організацій хочуть допомагати Україні, а тим більше в проведенні реформ, але для надання будь-якої допомоги необхідно визначитися в пріоритетах і напрямках, чому один проект важливіше іншого, забезпечити необхідну прозорість і підзвітність.
Один з ключових наших спільних проектів за участю міжнародних партнерів - створення Національної транспортної стратегії, яка дасть поштовх для розвитку транспортної інфраструктури на наступних 15 років. Проект Національної Транспортної стратегії вже розроблений, він буде представлений Міністром інфраструктури для широкого обговорення та затвердження в найближчі тижні.
Експертна допомога ЄС існує в Міністерстві вже не один рік, але тільки нещодавно прийшло повне розуміння її важливості. Також спільно з європейськими експертами розпочато аудит функцій Міністерства та підзвітних служб, під головуванням Міністра відбулося засідання робочої групи.
Оскільки робота Міністерства над реформами є масштабною, виникла ідея створення технічного офісу за підтримки ЄС та інших донорів. Технічний офіс підтримки реформ - це команда з 21 експерта, серед яких секторальні менеджери, юристи, IT фахівці, інвестиційні менеджери, PR-фахівці. Проекти Національної транспортної стратегії, аудиту Міністерства та технічного офісу підтримки реформ пов'язані воєдино - це все є підготовчим етапом адміністративної реформи. Експерти з технічного офісу згодом перейдуть в оновлену структуру Міністерства і працюватимуть над імплементацією Національної Транспортної Стратегії.
Підтримка ЄС є масштабною: зараз експерти допомагають створити опис всіх існуючих інфраструктурних проектів для визначення пріоритетів і найбільш проблемних моментів, щоб надати допомогу. Додатково готується ще ряд спільних проектів з ЄС. Допомога Міністерству надається всіма МФО: ЄБРР допомагає в розробці Закону про концесію і підготовці портів до концесії, реструктуризацією Укрзалізниці та Укрпошти, Всесвітній банк надає допомогу з реформою дорожнього сектору і поліпшенням логістики, ЄІБ - з безпекою в дорожній сфері, модернізацією транспорту, Американські інженери надають підтримку в питанні реформи внутрішніх водних шляхів. І цей перелік можна продовжувати.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Razrabotan-proekt-Nacionalnoj-Transportnoj-strategii.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!