Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розширено можливості реструктуризації валютного боргу

September 2, 2016

1 вересня набула чинності постанова НБУ від 23.08.16 р. № 375 Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України.
Документом розширені можливості реструктуризації валютного боргу українських компаній для подальшого збільшення їх статутного капіталу.
Раніше резиденти могли здійснювати погашення кредитів і позик в інвалюті за договорами з нерезидентами не раніше терміну, передбаченого договорами. Достроково погашати їх можна у випадках, коли достроково повернуті кошти спрямовуються на докапіталізацію уповноваженого банку-позичальника; проводиться реструктуризація зобов'язань за рахунок запозичень з більш пізнім терміном виконання; кредитором є міжнародна фінансова організація; частка такого кредиту або позики надана іноземним експортно-кредитним агентством.
Тепер перелік цих винятків розширено - можна скорочувати терміни повернення клієнтом-резидентом, який не є банком, кредиту або позики в іноземній валюті на користь нерезидента в разі, коли здійснюється реструктуризація заборгованості, при якій вимоги по основній сумі кредиту або позики зараховуються як додатковий внесок нерезидента до статутного капіталу резидента.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Rasshireny-vozmozhnosti-restrukturizacii-valyutnogo-dolga.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!