Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розширення функціональності Електронного кабінету

March 23, 2016

В рамках компанії декларування доходів громадян та електронного декларування доходів державних службовців доопрацьований електронний сервіс «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» в частині отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді (далі – відомості про доходи).
Сервіс доопрацьовано з використанням сучасних Web-технологій з метою забезпечення зручності платників, які бажають отримати відомості про доходи в електронному вигляді.
Нагадуємо, що з 01.09.2015 у штатному режимі працює електронний сервіс щодо отримання відомостей про доходи засобами спеціалізованого клієнтського програмного забезпечення у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису. Безкоштовно отримати електронний цифровий підпис можна у акредитованому центрі сертифікації ключів Інформаційно-довідкового департаменту ДФС (далі – АЦСК ІДД). Запит для отримання відомостей про доходи формується виключно фізичними особами – платниками податків для отримання інформації про себе.
Детально ознайомитись з Порядком отримання відомостей про доходи засобами «Електронного кабінету платника (оновлена версія)» можна на офіційному веб-порталі ДФС у рубриці: Фізичним особам/Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді http://sfs.gov.ua./fizichnim-osobam/vidomosti-doxid.
Звертаємо увагу, що відомості про суми отриманих доходів та суми сплачених податків в електронному вигляді надаються за останні три роки (по квартально), відомості за останній звітний період (квартал) надаються через 60 днів після його закінчення.
Також повідомляємо, що засобами електронного сервісу «Електронний кабінет платника (оновлена версія)» найближчим часом буде надала можливість підготувати, заповнити та надіслати декларацію про майновий стан і доходи фізичних осіб.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Rasshirenie-funkcionalnosti-elektronnogo-kabineta.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!