Ваше улюблене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Розширено перелік видів банківських послуг, які надаються НБУ

2 серпня 2016 р.

Національний банк вніс зміни до переліку платних видів банківських послуг, які надаються центральним банком. Таке рішення затверджене постановою Правління Національного банку № 360 від 28 липня цього року "Про внесення змін до деяких нормативно-правових актів Національного банку України" (далі – Постанова № 360).
Зокрема, Постановою № 360 запроваджується декілька нових видів послуг та тарифів на ці послуги у сфері розрахунково-касового обслуговування, реєстрації та ліцензування та розрахунків із застосуванням електронних платіжних засобів Національної платіжної системи "Український платіжний простір" (далі – НПС "ПРОСТІР").
Ці зміни дозволять удосконалити тарифну політику та актуалізувати послуги Національного банку згідно з нормативно-правовими актами регулятора. Доступні тарифи на послуги НПС "ПРОСТІР" стимулюватимуть зростання безготівкових розрахунків із використанням усіх видів електронних платіжних засобів, а також заохотять учасників ринку збільшувати обсяг емісії платіжних карток цієї системи.
У зв’язку з проведеним ребредингом та зміною назви НСМЕП на НПС "ПРОСТІР" було внесено відповідні зміни до найменувань послуг, що надаються НПС "ПРОСТІР".
Також Постановою № 360 виключено з переліку окремі послуги. Ці зміни зумовлені припиненням експлуатації НСМЕП на базі національних стандартів.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Rasshiren-perechen-vidov-bankovskix-uslug-predostavlyaemyx-NBU

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!