Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Видатки на БВПД хочуть зробити захищеними бюджетними

August 19, 2015

Оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу планують віднести до захищених бюджетних видатків.
З відповідною пропозицією виступили народні депутати Ігор Алексєєв, Дмитро Сторожук та Андрій Помазанов, які 17 серпня зареєстрували у Верховній Раді проект Закону № 2509а.
Тексту документу на сайті наразі немає, втім із його назви видно, що він передбачає внесення змін до статті 55 Бюджетного кодексу України щодо захищеності видатків бюджету на оплату послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу.
Нагадаємо, стаття 55 Бюджетного кодексу визначає захищені видатки бюджету, якими є видатки загального фонду бюджету, обсяг яких не може змінюватися при здійсненні скорочення затверджених бюджетних призначень.
До таких видатків сьогодні закон відносить,наприклад, оплату праці працівників бюджетних установ, нарахування на заробітну плату, придбання медикаментів та перев`язувальних матеріалів, забезпечення продуктами харчування, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, обслуговування державного (місцевого) боргу.

Джерело: http://uteka.ua/channels_store/publication/Vidatki-na-BVPD-xochut-zrobiti-zaxishhenimi-byudzhetnimi-8781.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!