Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

П(С)БО 22 «Вплив інфляції»: яких змін зазнало

April 12, 2017

Наказом Мінфіну від 17.02.17 р. № 241 змінено умови коригування показників річної фінансової звітності підприємства, які наведено в п. 4 П(С)БО 22 «Вплив інфляції».
Отже, відтепер показники річної фінансової звітності підприємства підлягають коригуванню із застосуванням коефіцієнта коригування в разі наявності в економічному середовищі, зокрема, таких специфічних факторів:
• переважна більшість населення зберігає свої заощадження у формі немонетарних активів або у відносно стабільній іноземній валюті;
• продаж та придбання активів на умовах відстрочення платежу здійснюється за цінами, які компенсують очікувану втрату купівельної спроможності грошей протягом періоду відстрочення платежу;
• відсоткові ставки, заробітна плата та ціни індексуються згідно з індексом цін;
• досягнення значення кумулятивного приросту інфляції 100 і більше відсотків (у попередній редакції було 90 і більше).
Нагадуємо, що вказаний стандарт визначає порядок коригування фінансової звітності, яка оприлюднюється, на вплив інфляції та застосовується юрособами (крім бюджетних установ та підприємств, які відповідно до законодавства складають фінансову звітність за міжнародними стандартами фінансової звітності), які відповідно до діючого законодавства зобов'язані оприлюднювати річну фінансову звітність.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!