Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Проект про житлово-комунальні послуги рекомендовано прийняти в другому читанні

October 6, 2016

Комітет з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства рекомендує Верховній Раді прийняти у другому читанні та в цілому проект Закону «Про житлово-комунальні послуги».
Під час обговорення пропозицій до законопроекту № 1581-д, що надійшли до другого читання, зазначалося, що документ спрямовано на регулювання правовідносин, які виникають у процесі надання та споживання житлово-комунальних послуг.
Згідно з проектом житловою послугою вважатиметься послуга з управління багатоквартирним будинком, яка передбачає здійснення її виконавцем: прибирання внутрішньобудинкових приміщень та прибудинкової території, санітарно-технічного обслуговування, утримання ліфтів, освітлення місць загального користування, поточного ремонту будинку, обслуговування внутрішньобудинкових систем та надання інших послуг (за бажанням мешканців). Співвласники - мешканці багатоквартирного будинку можуть замовити в управителя й інші послуги, ніж зазначені вище у переліку послуг, що відносяться до житлової послуги, якщо вони схвалять таке рішення.
При цьому, Мінрегіон має встановити обов’язковий перелік послуг, витрати на які мають входити до складу витрат на надання житлової послуги.
Законопроектом передбачається визначити права та обов’язки управителів щодо надання житлової послуги, зокрема, передбачити, що управитель повинен: забезпечувати належне утримання багатоквартирного будинку та прибудинкової території самостійно або з залученням сторонніх організації, з якими він укладатиме відповідні договори; вирішувати проблемні питання, що виникають між співвласниками в процесі утримання спільного майна; вести і зберігати технічну та іншу документацію багатоквартирного будинку.
Проектом також пропонується запровадити певні нові норми, спрямовані на захист споживачів житлово-комунальних послуг.

Джерело: https://uteka.ua/ua/publication/Proekt-o-zhilishhno-kommunalnyx-uslugax-rekomendovano-prinyat-vo-vtorom-chtenii

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!