Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Продавати частково вироблені в країні товари можна як українські

November 9, 2017

Прийнято законопроект № 0167 «Про приєднання України до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження».
Верховна Рада постановила:
Приєднатися до Регіональної конвенції про пан-євро-середземноморські преференційні правила походження, яка набуває чинності для України в перший день другого місяця після внесення Україною депозитарію Конвенції документа про приєднання.
Конвенція, укладена згідно з Рішенням Ради від 26.03.12 р. № 2013/94/ЄС, установлює положення про походження товарів, що продаються згідно з відповідними угодами, укладеними між Договірними сторонами.
Країни-учасниці Конвенції в рамках угод про вільну торгівлю використовують ідентичні преференційні правила походження товарів на основі діагональної кумуляції: товари, які отримали статус походження в одній із країн, можна використовувати у виробничих процесах у будь-якій з інших країн без втрати ними статусу походження.
Учасниками Конвенції є 23 Договірні сторони, серед яких країни ЄС та ЄАВТ, Туреччина, Албанія, Македонія, Йорданія, Чорногорія, Сербія, Фарерські острови, Марокко, Алжир, Туніс, Палестина, Боснія і Герцеговина, Єгипет, Ізраїль, Молдова. У процесі приєднання до Конвенції знаходиться Грузія.
Приєднання України до Конвенції забезпечить збільшення можливостей для преференційного експорту вітчизняних товарів на перспективні зовнішні ринки та залученню українських виробників до європейських та трансрегіональних ланцюгів створення доданої вартості.

За матеріалами офіційного веб-сайту Верховної Ради.

Джерело: https://uteka.ua/.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!