Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

На конференції «Прибутковість та ефективність агрокомпанії» обговорять, як забезпечити сталий розвиток аграрного бізнесу

November 6, 2017

Вже на цьому тижні, 10 листопада 2017 року, кращі керівники кращих українських агрокомпаній зберуться в Київському Гольф Центрі, щоб обмінятися своїм досвідом ефективного управління підприємствами та секретами збільшення прибутку. Організатори запросили топ-керівників відомих своїми успіхами агрохолдингів та авторитетних експертів виступити в якості спікерів, тому програма майбутньої конференції «Прибутковість та ефективність агрокомпанії» вийшла дуже насиченою. Виступаючі представлять практичні кейси з різних аспектів забезпечення постійного розвитку таких агрохолдингів: «Агродом», Agrogeneration, Agricom Group, «Сварог Вест Груп», Vitagro, «Астарта-Київ».
Досить несподівану оцінку PR як ефективного безкоштовного інструменту підвищення прибутковості компанії дасть засновник бізнес-студії BogushTime. Визнаний французький експерт аграрного ринку Жан-Жак Ерве виділить найгостріші проблеми українських агрокомпаній, що заважають їм розвиватися. А представники проекту IFC познайомлять учасників конференції з новітніми тенденціями в сфері фінансування та страхування аграрного бізнесу. Про важливість логістичної складової в загальному успіху компанії розповість Віра Климик, генеральний директор Ukrinvestland. Звичайно, в рамках однієї конференції охопити всі сторони функціонування сільгосппідприємств неможливо, але основні питання учасники форуму все ж обговорять.
Ви хочете стати успішніше і ефективніше? Тоді Вам точно буде цікаво! Нові ділові контакти, корисна інформація, приємна атмосфера та сюрпризи від організаторів. Чекаємо Вас 10 листопада 2017 року Київському Гольф Центрі!

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!