Ваше передплачене видання Читайте on-line

Баланс группа компаній

Бухгалтерія - це любов!

(056) 370-44-25
Замовити дзвінок

Прийнято Закон щодо стимулювання ринку б/у автомобілей

April 13, 2016

Верховна Рада прийняла Закон "Про внесення змін до статті 189 Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів" (законопроект № 3046-д).
Метою  цього Закону є сприяння розвитку ринку вживаних товарів в Україні, зокрема автомобільного, виведення його з тіні, забезпечення прозорих, конкурентних, а головне прибуткових умов ведення бізнесу офіційними підприємствами автомобільної галузі та забезпечення стабільних додаткових надходжень до Державного бюджету.
Шляхом досягнення даної мети вбачається приведення законодавства у сфері оподаткування операцій з вживаними товарами до норм країн Європейського Союзу.
Законом передбачається наступне:
- виключення поняття однорідності для цілей статті 189 Податкового кодексу України;
- запровадження справедливого застосування податку на додану вартість до операцій на ринку вживаних товарів (зокрема вживаних транспортних засобів), що полягає в оподаткуванні маржинального доходу, тобто різниці між ціною продажу та документально підтвердженою ціною придбання вживаного товару;
- розширення кола суб’єктів, що можуть залучатися до операцій купівлі-продажу вживаних товарів із застосуванням спеціального правила визначення бази оподаткування відповідно до абзацу другого пункту 189.3 статті 189 Податкового кодексу України.

Джерело: http://uteka.ua/ua/publication/Prinyat-Zakon-o-stimulirovanii-rynka-bu-avtomobilej.

Приєднуйтесь до нашої сторінки та отримуйте новини першими!

Дякую, я вже з вами!